Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Odtučnený jogurt má glykemický index 27, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1.4 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými dairy sa Odtučnený jogurt zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Odtučnený jogurt je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 38 kcal |
| Sacharidy | 5.2g |
| Cukry (celkom) | 5.2g |
| Prirodzené | 5.2g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 4.1g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasýtené | 0.07g |
| Nenasýtené | 0.03g |
| Sodík | 50mg |
Odtučnený jogurt má glykemický index 27, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1.4 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Odtučnený jogurt má nízky glykemický index (27), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Odtučnený jogurt má glykemickú záťaž 1.4 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →