Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Odtučnené sušené mlieko má glykemický index 35, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými dairy sa Odtučnené sušené mlieko zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Odtučnené sušené mlieko je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 360 kcal |
| Sacharidy | 52g |
| Cukry (celkom) | 52g |
| Prirodzené | 52.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 36g |
| Tuky | 0.8g |
| Nasýtené | 0.5g |
| Nenasýtené | 0.3g |
| Sodík | 500mg |
Odtučnené sušené mlieko má glykemický index 35, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Odtučnené sušené mlieko má nízky glykemický index (35), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Odtučnené sušené mlieko má glykemickú záťaž 18 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →