Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Proszek wasabi ma indeks glikemiczny 40, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 9 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii vegetables, Proszek wasabi plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Proszek wasabi to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 109 kcal |
| Węglowodany | 23.5g |
| Cukry (wszystkie) | 6.2g |
| Naturalne | 4.7g |
| Dodane | 1.5g |
| Błonnik | 7.8g |
| Rozpuszczalny | 2.3g |
| Nierozpuszczalny | 5.5g |
| Białko | 4.8g |
| Tłuszcze | 0.6g |
| Nasycone | 0.1g |
| Nienasycone | 0.5g |
| Sód | 1100mg |
Proszek wasabi ma indeks glikemiczny 40, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 9 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Proszek wasabi ma niski indeks glikemiczny (40), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Proszek wasabi ma ładunek glikemiczny 9 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →