Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Niesłodzone wafle kukurydziane ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 68 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Niesłodzone wafle kukurydziane plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Niesłodzone wafle kukurydziane może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 380 kcal |
| Węglowodany | 80g |
| Cukry (wszystkie) | 0.5g |
| Naturalne | 0.5g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 3g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 7g |
| Tłuszcze | 2g |
| Nasycone | 0.3g |
| Nienasycone | 1.7g |
| Sód | 10mg |
Niesłodzone wafle kukurydziane ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 68 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Niesłodzone wafle kukurydziane ma wysoki indeks glikemiczny (85). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Niesłodzone wafle kukurydziane ma ładunek glikemiczny 68 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →