Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Napój czekoladowy ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 12 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Napój czekoladowy plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Napój czekoladowy jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 140 kcal |
| Węglowodany | 18g |
| Cukry (wszystkie) | 15g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 13g |
| Błonnik | 0.5g |
| Rozpuszczalny | 0.2g |
| Nierozpuszczalny | 0.4g |
| Białko | 3g |
| Tłuszcze | 6g |
| Nasycone | 3.5g |
| Nienasycone | 2g |
| Sód | 60mg |
Napój czekoladowy ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 12 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Napój czekoladowy ma umiarkowany indeks glikemiczny (65). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Napój czekoladowy ma ładunek glikemiczny 12 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →