Liście mięty

Liście mięty

GI 5 · NiskiŁG 0.4 / pęczek9.5/10

Niski IG

5 GI

ŁG 0.4 na typowa pęczek (100 g) · ŁG 0.4 na 100 g

Wynik Logi 9.5/10
  • Bardzo niski poziom cukru
  • Gęstość składników odżywczych niższa niż niektóre zielone liście

Liście mięty ma indeks glikemiczny 5 (Niski). Jedna typowa pęczek (100 g) dodaje ładunek glikemiczny 0.4.

Zrecenzowano 7 sie 2026 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany AI, sprawdzony przez człowieka) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Zamiast tego

Formy Liście mięty

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Liście mięty to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen
Porcje
PorcjaGramyŁG
1 łyżka2 g0

Wartości odżywcze (na 100g)

44
Kalorie
8 g
Węglowodany
3.3 g
Białko
0.7 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie44 kcal
Węglowodany8 g
Cukry (wszystkie)0.5 g
Naturalne0.5 g
Dodane0 g
Błonnik6.8 g
Rozpuszczalny2.04 g
Nierozpuszczalny4.76 g
Białko3.3 g
Tłuszcze0.7 g
Nasycone0.2 g
Nienasycone0.5 g
Sód30 mg

Poziom przetworzenia

5%
Minimalny
Dlaczego taki wynik?
  • Bardzo niski poziom cukru
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Bogaty w wodę i składniki odżywcze
  • Gęstość składników odżywczych niższa niż niektóre zielone liście
  • Nieznany poziom przetworzenia
  • Ograniczona zawartość białka

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Liście mięty

Alergeny

Brak alergenów z listy EU-14

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Liście mięty?

Liście mięty ma indeks glikemiczny 5 (Niski). Jedna typowa pęczek (100 g) ma ładunek glikemiczny 0.4; na 100 g ładunek glikemiczny wynosi 0.4.

Czy Liście mięty jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Liście mięty ma niski indeks glikemiczny (5), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.

Która forma Liście mięty ma najniższy ładunek glikemiczny?

Liście mięty ma najniższy ładunek glikemiczny spośród wszystkich form Liście mięty w tej bazie (0.4 na 100 g).

Sprawdź Liście mięty w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.