Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
bułka z ziarnami ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 36 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, bułka z ziarnami plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
bułka z ziarnami może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 270 kcal |
| Węglowodany | 48g |
| Cukry (wszystkie) | 5g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 3g |
| Błonnik | 3g |
| Rozpuszczalny | 0.9g |
| Nierozpuszczalny | 2.1g |
| Białko | 9g |
| Tłuszcze | 5g |
| Nasycone | 1g |
| Nienasycone | 3.5g |
| Sód | 400mg |
bułka z ziarnami ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 36 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
bułka z ziarnami ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
bułka z ziarnami ma ładunek glikemiczny 36 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →