Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Bułka baps ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 38 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Bułka baps plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Bułka baps może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 270 kcal |
| Węglowodany | 50g |
| Cukry (wszystkie) | 4g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 2g |
| Błonnik | 2.5g |
| Rozpuszczalny | 0.8g |
| Nierozpuszczalny | 1.8g |
| Białko | 8g |
| Tłuszcze | 3g |
| Nasycone | 0.6g |
| Nienasycone | 2.4g |
| Sód | 450mg |
Bułka baps ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 38 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Bułka baps ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Bułka baps ma ładunek glikemiczny 38 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →