Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Yoghurt met natuurlijke vanille en erytritol heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort Yoghurt met natuurlijke vanille en erytritol tot de laagste op glycemische index.
Yoghurt met natuurlijke vanille en erytritol is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 45 kcal |
| Koolhydraten | 3.5g |
| Suikers (totaal) | 3.2g |
| Natuurlijk | 3.2g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 4.2g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 0.5g |
| Natrium | 45mg |
Yoghurt met natuurlijke vanille en erytritol heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Yoghurt met natuurlijke vanille en erytritol heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Yoghurt met natuurlijke vanille en erytritol heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →