Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Worcestershire-saus heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Worcestershire-saus tot de laagste op glycemische index.
Worcestershire-saus is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 78 kcal |
| Koolhydraten | 19g |
| Suikers (totaal) | 17g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 15g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0.9g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 980mg |
Worcestershire-saus heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Worcestershire-saus heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Worcestershire-saus heeft een glycemische last van 7 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →