Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
witte suiker heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 65 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort witte suiker boven gemiddeld op glycemische index.
witte suiker is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 400 kcal |
| Koolhydraten | 100g |
| Suikers (totaal) | 100g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 100g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 1mg |
witte suiker heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 65 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
witte suiker heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
witte suiker heeft een glycemische last van 65 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →