Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Witte chocolade met aardbeiensmaak heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 26 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Witte chocolade met aardbeiensmaak tot de laagste op glycemische index.
Witte chocolade met aardbeiensmaak is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 550 kcal |
| Koolhydraten | 57g |
| Suikers (totaal) | 56g |
| Natuurlijk | 6.0g |
| Toegevoegd | 50g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 33g |
| Verzadigd | 20g |
| Onverzadigd | 11g |
| Natrium | 80mg |
Witte chocolade met aardbeiensmaak heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 26 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Witte chocolade met aardbeiensmaak heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Witte chocolade met aardbeiensmaak heeft een glycemische last van 26 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →