Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wilde aardbeien gummies heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 64 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Wilde aardbeien gummies tot de hoogste op glycemische index.
Wilde aardbeien gummies kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 340 kcal |
| Koolhydraten | 80g |
| Suikers (totaal) | 60g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 55g |
| Vezels | 0.2g |
| Oplosbaar | 0.1g |
| Onoplosbaar | 0.1g |
| Eiwit | 2g |
| Vet | 0.5g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.4g |
| Natrium | 40mg |
Wilde aardbeien gummies heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 64 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wilde aardbeien gummies heeft een hoge glycemische index (80). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Wilde aardbeien gummies heeft een glycemische last van 64 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →