Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wasa knäckebröd heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Wasa knäckebröd tot de laagste op glycemische index.
Wasa knäckebröd is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 67g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 14g |
| Oplosbaar | 4.2g |
| Onoplosbaar | 9.8g |
| Eiwit | 9g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.3g |
| Onverzadigd | 1.2g |
| Natrium | 400mg |
Wasa knäckebröd heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wasa knäckebröd heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wasa knäckebröd heeft een glycemische last van 30 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →