Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Weet-bix graanvlokken heeft een glycemische index van 69, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 46 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Weet-bix graanvlokken boven gemiddeld op glycemische index.
Weet-bix graanvlokken is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 360 kcal |
| Koolhydraten | 67g |
| Suikers (totaal) | 3.3g |
| Natuurlijk | 3.3g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 10g |
| Oplosbaar | 3g |
| Onoplosbaar | 7g |
| Eiwit | 12g |
| Vet | 1.4g |
| Verzadigd | 0.3g |
| Onverzadigd | 1.1g |
| Natrium | 270mg |
Weet-bix graanvlokken heeft een glycemische index van 69, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 46 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Weet-bix graanvlokken heeft een matige glycemische index (69). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Weet-bix graanvlokken heeft een glycemische last van 46 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →