Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wasa zuurdesem knäckebröd heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 34 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Wasa zuurdesem knäckebröd tot de laagste op glycemische index.
Wasa zuurdesem knäckebröd is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 340 kcal |
| Koolhydraten | 67g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 14g |
| Oplosbaar | 4.2g |
| Onoplosbaar | 9.8g |
| Eiwit | 9g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.3g |
| Onverzadigd | 1.2g |
| Natrium | 500mg |
Wasa zuurdesem knäckebröd heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 34 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wasa zuurdesem knäckebröd heeft een lage glycemische index (50), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wasa zuurdesem knäckebröd heeft een glycemische last van 34 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →