Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Walnoten gekruid met kaneel en stevia (zonder toegevoegde suiker) heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere nuts scoort Walnoten gekruid met kaneel en stevia (zonder toegevoegde suiker) tot de laagste op glycemische index.
Walnoten gekruid met kaneel en stevia (zonder toegevoegde suiker) is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 654 kcal |
| Koolhydraten | 13.7g |
| Suikers (totaal) | 2.6g |
| Natuurlijk | 2.6g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 6.7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 15.2g |
| Vet | 65.2g |
| Verzadigd | 6.1g |
| Onverzadigd | 57g |
| Natrium | 1mg |
Walnoten gekruid met kaneel en stevia (zonder toegevoegde suiker) heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Walnoten gekruid met kaneel en stevia (zonder toegevoegde suiker) heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Walnoten gekruid met kaneel en stevia (zonder toegevoegde suiker) heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →