Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
wafel frietjes heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort wafel frietjes tot de hoogste op glycemische index.
wafel frietjes kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 312 kcal |
| Koolhydraten | 38g |
| Suikers (totaal) | 0.5g |
| Natuurlijk | 0.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3.2g |
| Oplosbaar | 1g |
| Onoplosbaar | 2.2g |
| Eiwit | 3.2g |
| Vet | 16g |
| Verzadigd | 3.2g |
| Onverzadigd | 12.8g |
| Natrium | 420mg |
wafel frietjes heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
wafel frietjes heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
wafel frietjes heeft een glycemische last van 29 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →