Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Stevige ongezouten tofu heeft een glycemische index van 32, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere legumes scoort Stevige ongezouten tofu tot de laagste op glycemische index.
Stevige ongezouten tofu is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 116 kcal |
| Koolhydraten | 20g |
| Suikers (totaal) | 1.8g |
| Natuurlijk | 1.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 8g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 9g |
| Vet | 0.4g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.3g |
| Natrium | 2mg |
Stevige ongezouten tofu heeft een glycemische index van 32, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Stevige ongezouten tofu heeft een lage glycemische index (32), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Stevige ongezouten tofu heeft een glycemische last van 5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →