Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
stalen gesneden haver heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort stalen gesneden haver boven gemiddeld op glycemische index.
stalen gesneden haver is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 375 kcal |
| Koolhydraten | 67g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 10g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 13g |
| Vet | 7g |
| Verzadigd | 1.2g |
| Onverzadigd | 5.8g |
| Natrium | 2mg |
stalen gesneden haver heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
stalen gesneden haver heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
stalen gesneden haver heeft een glycemische last van 12 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →