Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ontkiemde volkoren bruine rijst heeft een glycemische index van 54, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort ontkiemde volkoren bruine rijst tot de laagste op glycemische index.
ontkiemde volkoren bruine rijst is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 111 kcal |
| Koolhydraten | 23g |
| Suikers (totaal) | 0.4g |
| Natuurlijk | 0.4g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.8g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1.3g |
| Eiwit | 2.6g |
| Vet | 0.9g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 0.7g |
| Natrium | 2mg |
ontkiemde volkoren bruine rijst heeft een glycemische index van 54, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
ontkiemde volkoren bruine rijst heeft een lage glycemische index (54), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ontkiemde volkoren bruine rijst heeft een glycemische last van 12 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →