Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ongezoete maïskoeken heeft een glycemische index van 85, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 68 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Ongezoete maïskoeken tot de hoogste op glycemische index.
Ongezoete maïskoeken kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 380 kcal |
| Koolhydraten | 80g |
| Suikers (totaal) | 0.5g |
| Natuurlijk | 0.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.3g |
| Onverzadigd | 1.7g |
| Natrium | 10mg |
Ongezoete maïskoeken heeft een glycemische index van 85, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 68 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Ongezoete maïskoeken heeft een hoge glycemische index (85). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Ongezoete maïskoeken heeft een glycemische last van 68 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →