Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ongepofte popcornmaïs heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 22 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Ongepofte popcornmaïs boven gemiddeld op glycemische index.
Ongepofte popcornmaïs is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 387 kcal |
| Koolhydraten | 77.9g |
| Suikers (totaal) | 0.9g |
| Natuurlijk | 0.9g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 14.5g |
| Oplosbaar | 4.4g |
| Onoplosbaar | 10.1g |
| Eiwit | 12.9g |
| Vet | 4.5g |
| Verzadigd | 0.6g |
| Onverzadigd | 3.2g |
| Natrium | 7mg |
Ongepofte popcornmaïs heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 22 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Ongepofte popcornmaïs heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Ongepofte popcornmaïs heeft een glycemische last van 22 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →