Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Omelet met gestoomde groenten en weinig vet heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Omelet met gestoomde groenten en weinig vet tot de laagste op glycemische index.
Omelet met gestoomde groenten en weinig vet is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 90 kcal |
| Koolhydraten | 4g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 5g |
| Verzadigd | 1.2g |
| Onverzadigd | 3.2g |
| Natrium | 180mg |
Omelet met gestoomde groenten en weinig vet heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Omelet met gestoomde groenten en weinig vet heeft een lage glycemische index (25), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Omelet met gestoomde groenten en weinig vet heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →