Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
noten-cacaovulling heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort noten-cacaovulling boven gemiddeld op glycemische index.
noten-cacaovulling is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 540 kcal |
| Koolhydraten | 55g |
| Suikers (totaal) | 48g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 45g |
| Vezels | 4g |
| Oplosbaar | 1.2g |
| Onoplosbaar | 2.8g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 33g |
| Verzadigd | 10g |
| Onverzadigd | 20g |
| Natrium | 60mg |
noten-cacaovulling heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
noten-cacaovulling heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
noten-cacaovulling heeft een glycemische last van 30 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →