Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
noten- en pruimenreep heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 18 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort noten- en pruimenreep tot de laagste op glycemische index.
noten- en pruimenreep is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 370 kcal |
| Koolhydraten | 45g |
| Suikers (totaal) | 32g |
| Natuurlijk | 32.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 18g |
| Verzadigd | 2g |
| Onverzadigd | 15g |
| Natrium | 5mg |
noten- en pruimenreep heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 18 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
noten- en pruimenreep heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
noten- en pruimenreep heeft een glycemische last van 18 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →