Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Noten-, cacao- en dadelenergiebal heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 18 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Noten-, cacao- en dadelenergiebal tot de laagste op glycemische index.
Noten-, cacao- en dadelenergiebal is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 410 kcal |
| Koolhydraten | 48g |
| Suikers (totaal) | 32g |
| Natuurlijk | 32.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 20g |
| Verzadigd | 3.5g |
| Onverzadigd | 15g |
| Natrium | 5mg |
Noten-, cacao- en dadelenergiebal heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 18 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Noten-, cacao- en dadelenergiebal heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Noten-, cacao- en dadelenergiebal heeft een glycemische last van 18 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →