Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Niet-gebakken walnoot en dadel korst heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Niet-gebakken walnoot en dadel korst tot de laagste op glycemische index.
Niet-gebakken walnoot en dadel korst is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 390 kcal |
| Koolhydraten | 38g |
| Suikers (totaal) | 30g |
| Natuurlijk | 30.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 6g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 25g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 21g |
| Natrium | 2mg |
Niet-gebakken walnoot en dadel korst heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Niet-gebakken walnoot en dadel korst heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Niet-gebakken walnoot en dadel korst heeft een glycemische last van 15 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →