Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Negima nabe met spinazie of boerenkool heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Negima nabe met spinazie of boerenkool tot de laagste op glycemische index.
Negima nabe met spinazie of boerenkool is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 55 kcal |
| Koolhydraten | 4g |
| Suikers (totaal) | 1.2g |
| Natuurlijk | 1.2g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 1.1g |
| Natrium | 350mg |
Negima nabe met spinazie of boerenkool heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Negima nabe met spinazie of boerenkool heeft een lage glycemische index (25), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Negima nabe met spinazie of boerenkool heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →