Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bietensalade met mayonaise en pinda's heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 6 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Bietensalade met mayonaise en pinda's tot de laagste op glycemische index.
Bietensalade met mayonaise en pinda's is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 170 kcal |
| Koolhydraten | 13g |
| Suikers (totaal) | 6.5g |
| Natuurlijk | 6.0g |
| Toegevoegd | 0.5g |
| Vezels | 3.2g |
| Oplosbaar | 1g |
| Onoplosbaar | 2.2g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 11g |
| Verzadigd | 1.7g |
| Onverzadigd | 8.5g |
| Natrium | 320mg |
Bietensalade met mayonaise en pinda's heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 6 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Bietensalade met mayonaise en pinda's heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Bietensalade met mayonaise en pinda's heeft een glycemische last van 6 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →