Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bietenpoeder heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 21 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Bietenpoeder tot de laagste op glycemische index.
Bietenpoeder is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 340 kcal |
| Koolhydraten | 70g |
| Suikers (totaal) | 38g |
| Natuurlijk | 38.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 20g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 11g |
| Vet | 1g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 0.8g |
| Natrium | 520mg |
Bietenpoeder heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 21 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bietenpoeder heeft een lage glycemische index (30), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Bietenpoeder heeft een glycemische last van 21 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →