Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bereide mosterd (zonder toegevoegde suiker, laag zout) heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort bereide mosterd (zonder toegevoegde suiker, laag zout) tot de laagste op glycemische index.
bereide mosterd (zonder toegevoegde suiker, laag zout) is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 66 kcal |
| Koolhydraten | 5.8g |
| Suikers (totaal) | 0.9g |
| Natuurlijk | 0.9g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3.3g |
| Oplosbaar | 1g |
| Onoplosbaar | 2.3g |
| Eiwit | 4.4g |
| Vet | 4g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 3.8g |
| Natrium | 1100mg |
bereide mosterd (zonder toegevoegde suiker, laag zout) heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
bereide mosterd (zonder toegevoegde suiker, laag zout) heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
bereide mosterd (zonder toegevoegde suiker, laag zout) heeft een glycemische last van 2 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →