Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Balsamico vinaigrette met lijnzaadolie en kruiden heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Balsamico vinaigrette met lijnzaadolie en kruiden tot de laagste op glycemische index.
Balsamico vinaigrette met lijnzaadolie en kruiden is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 6g |
| Natuurlijk | 6.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.5g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0.5g |
| Vet | 35g |
| Verzadigd | 3g |
| Onverzadigd | 32g |
| Natrium | 200mg |
Balsamico vinaigrette met lijnzaadolie en kruiden heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Balsamico vinaigrette met lijnzaadolie en kruiden heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Balsamico vinaigrette met lijnzaadolie en kruiden heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →