Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bakmix heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 59 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Bakmix tot de hoogste op glycemische index.
Bakmix kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 380 kcal |
| Koolhydraten | 78g |
| Suikers (totaal) | 15g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 12g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 4g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 3g |
| Natrium | 800mg |
Bakmix heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 59 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bakmix heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Bakmix heeft een glycemische last van 59 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →