Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bagel met gehakt heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 22 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Bagel met gehakt boven gemiddeld op glycemische index.
Bagel met gehakt is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 260 kcal |
| Koolhydraten | 34g |
| Suikers (totaal) | 3.5g |
| Natuurlijk | 2.3g |
| Toegevoegd | 1.2g |
| Vezels | 2.1g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.5g |
| Eiwit | 10g |
| Vet | 9g |
| Verzadigd | 3.2g |
| Onverzadigd | 4.5g |
| Natrium | 420mg |
Bagel met gehakt heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 22 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bagel met gehakt heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bagel met gehakt heeft een glycemische last van 22 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →