Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Wasa knekkebrød har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 30 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Wasa knekkebrød blant de laveste i glykemisk indeks.
Wasa knekkebrød er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 350 kcal |
| Karbohydrater | 67g |
| Sukker (totalt) | 2g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 14g |
| Løselig | 4.2g |
| Uløselig | 9.8g |
| Protein | 9g |
| Fett | 1.5g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.2g |
| Natrium | 400mg |
Wasa knekkebrød har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 30 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Wasa knekkebrød har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Wasa knekkebrød har en glykemisk belastning på 30 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →