Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Wasa surdeigsknekkebrød har et glykemisk indeks på 50, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 34 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Wasa surdeigsknekkebrød blant de laveste i glykemisk indeks.
Wasa surdeigsknekkebrød er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 340 kcal |
| Karbohydrater | 67g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 14g |
| Løselig | 4.2g |
| Uløselig | 9.8g |
| Protein | 9g |
| Fett | 1.5g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.2g |
| Natrium | 500mg |
Wasa surdeigsknekkebrød har et glykemisk indeks på 50, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 34 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Wasa surdeigsknekkebrød har et lavt glykemisk indeks (50), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Wasa surdeigsknekkebrød har en glykemisk belastning på 34 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →