Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vogel's Low Carb Granola har et glykemisk indeks på 25, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Vogel's Low Carb Granola blant de laveste i glykemisk indeks.
Vogel's Low Carb Granola er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 480 kcal |
| Karbohydrater | 18g |
| Sukker (totalt) | 4g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 2g |
| Fiber | 12g |
| Løselig | 3.6g |
| Uløselig | 8.4g |
| Protein | 14g |
| Fett | 36g |
| Mettet | 8g |
| Umettet | 26g |
| Natrium | 120mg |
Vogel's Low Carb Granola har et glykemisk indeks på 25, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Vogel's Low Carb Granola har et lavt glykemisk indeks (25), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vogel's Low Carb Granola har en glykemisk belastning på 5 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →