Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjokoladegranola har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 39 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sjokoladegranola over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sjokoladegranola er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 450 kcal |
| Karbohydrater | 60g |
| Sukker (totalt) | 22g |
| Naturlig | 6.0g |
| Tilsatt | 16g |
| Fiber | 6g |
| Løselig | 1.8g |
| Uløselig | 4.2g |
| Protein | 8g |
| Fett | 18g |
| Mettet | 7g |
| Umettet | 9g |
| Natrium | 180mg |
Sjokoladegranola har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 39 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sjokoladegranola har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sjokoladegranola har en glykemisk belastning på 39 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →