Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tesco Plant Menu Veganske Kjøttboller har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 4 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre legumes rangerer Tesco Plant Menu Veganske Kjøttboller blant de laveste i glykemisk indeks.
Tesco Plant Menu Veganske Kjøttboller er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 200 kcal |
| Karbohydrater | 10g |
| Sukker (totalt) | 1.5g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0.5g |
| Fiber | 4g |
| Løselig | 1.2g |
| Uløselig | 2.8g |
| Protein | 14g |
| Fett | 11g |
| Mettet | 2.5g |
| Umettet | 8.5g |
| Natrium | 600mg |
Tesco Plant Menu Veganske Kjøttboller har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 4 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tesco Plant Menu Veganske Kjøttboller har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tesco Plant Menu Veganske Kjøttboller har en glykemisk belastning på 4 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →