Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørr pasta har et glykemisk indeks på 50, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 36 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Tørr pasta blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørr pasta er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 355 kcal |
| Karbohydrater | 71g |
| Sukker (totalt) | 2.7g |
| Naturlig | 2.7g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 3g |
| Løselig | 0.9g |
| Uløselig | 2.1g |
| Protein | 12.5g |
| Fett | 1.5g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.2g |
| Natrium | 5mg |
Tørr pasta har et glykemisk indeks på 50, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 36 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Tørr pasta har et lavt glykemisk indeks (50), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørr pasta har en glykemisk belastning på 36 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →