Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørkede ristede edamamebønner har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre legumes rangerer Tørkede ristede edamamebønner blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørkede ristede edamamebønner er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 430 kcal |
| Karbohydrater | 32g |
| Sukker (totalt) | 3g |
| Naturlig | 3.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 16g |
| Løselig | 4.8g |
| Uløselig | 11.2g |
| Protein | 39g |
| Fett | 18g |
| Mettet | 2.5g |
| Umettet | 15g |
| Natrium | 350mg |
Tørkede ristede edamamebønner har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tørkede ristede edamamebønner har et lavt glykemisk indeks (15), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørkede ristede edamamebønner har en glykemisk belastning på 5 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →