Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Skilpaddekake har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 34 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Skilpaddekake over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Skilpaddekake er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 410 kcal |
| Karbohydrater | 52g |
| Sukker (totalt) | 38g |
| Naturlig | 6.0g |
| Tilsatt | 32g |
| Fiber | 2g |
| Løselig | 0.6g |
| Uløselig | 1.4g |
| Protein | 4g |
| Fett | 22g |
| Mettet | 10g |
| Umettet | 10g |
| Natrium | 260mg |
Skilpaddekake har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 34 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Skilpaddekake har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Skilpaddekake har en glykemisk belastning på 34 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →