Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjokoladekarameller roche har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 20 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sjokoladekarameller roche blant de laveste i glykemisk indeks.
Sjokoladekarameller roche er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 570 kcal |
| Karbohydrater | 45g |
| Sukker (totalt) | 42g |
| Naturlig | 4.0g |
| Tilsatt | 38g |
| Fiber | 4g |
| Løselig | 1.2g |
| Uløselig | 2.8g |
| Protein | 6g |
| Fett | 40g |
| Mettet | 17g |
| Umettet | 20g |
| Natrium | 60mg |
Sjokoladekarameller roche har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 20 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sjokoladekarameller roche har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sjokoladekarameller roche har en glykemisk belastning på 20 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →