Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjokoladegranola med kirsebær og chiafrø har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 35 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sjokoladegranola med kirsebær og chiafrø over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sjokoladegranola med kirsebær og chiafrø er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 430 kcal |
| Karbohydrater | 58g |
| Sukker (totalt) | 22g |
| Naturlig | 7.0g |
| Tilsatt | 15g |
| Fiber | 7g |
| Løselig | 2.1g |
| Uløselig | 4.9g |
| Protein | 8g |
| Fett | 17g |
| Mettet | 6g |
| Umettet | 9g |
| Natrium | 80mg |
Sjokoladegranola med kirsebær og chiafrø har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 35 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sjokoladegranola med kirsebær og chiafrø har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sjokoladegranola med kirsebær og chiafrø har en glykemisk belastning på 35 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →