Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjokoladechip vafler har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 21 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Sjokoladechip vafler over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sjokoladechip vafler er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 260 kcal |
| Karbohydrater | 32g |
| Sukker (totalt) | 8g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 6g |
| Fiber | 3g |
| Løselig | 0.9g |
| Uløselig | 2.1g |
| Protein | 14g |
| Fett | 8g |
| Mettet | 3g |
| Umettet | 5g |
| Natrium | 420mg |
Sjokoladechip vafler har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 21 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sjokoladechip vafler har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sjokoladechip vafler har en glykemisk belastning på 21 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →