Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Roshen 2Crack sjokoladesandwichkjeks har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 48 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Roshen 2Crack sjokoladesandwichkjeks blant de høyeste i glykemisk indeks.
Roshen 2Crack sjokoladesandwichkjeks kan forårsake raske blodsukkertopper og bør konsumeres i små porsjoner.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 480 kcal |
| Karbohydrater | 68g |
| Sukker (totalt) | 32g |
| Naturlig | 4.0g |
| Tilsatt | 28g |
| Fiber | 2g |
| Løselig | 0.6g |
| Uløselig | 1.4g |
| Protein | 5g |
| Fett | 20g |
| Mettet | 10g |
| Umettet | 8g |
| Natrium | 350mg |
Roshen 2Crack sjokoladesandwichkjeks har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 48 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Roshen 2Crack sjokoladesandwichkjeks har et høyt glykemisk indeks (70). Folk med insulinresistens bør begrense inntaket.
Roshen 2Crack sjokoladesandwichkjeks har en glykemisk belastning på 48 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →