Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Romesco saus (uten brød) har et glykemisk indeks på 20, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Romesco saus (uten brød) blant de laveste i glykemisk indeks.
Romesco saus (uten brød) er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 210 kcal |
| Karbohydrater | 8g |
| Sukker (totalt) | 4g |
| Naturlig | 4.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 3g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 3g |
| Fett | 18g |
| Mettet | 2.5g |
| Umettet | 15g |
| Natrium | 250mg |
Romesco saus (uten brød) har et glykemisk indeks på 20, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Romesco saus (uten brød) har et lavt glykemisk indeks (20), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Romesco saus (uten brød) har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →