Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ristede mandler med usøtet kakaopulver har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre nuts rangerer Ristede mandler med usøtet kakaopulver blant de laveste i glykemisk indeks.
Ristede mandler med usøtet kakaopulver er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 590 kcal |
| Karbohydrater | 16g |
| Sukker (totalt) | 3.5g |
| Naturlig | 3.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 11g |
| Løselig | 3g |
| Uløselig | 8g |
| Protein | 18g |
| Fett | 51g |
| Mettet | 4.2g |
| Umettet | 44g |
| Natrium | 1mg |
Ristede mandler med usøtet kakaopulver har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Ristede mandler med usøtet kakaopulver har et lavt glykemisk indeks (15), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Ristede mandler med usøtet kakaopulver har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →