Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ferdigpakket snackbar har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 42 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Ferdigpakket snackbar over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Ferdigpakket snackbar er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 420 kcal |
| Karbohydrater | 65g |
| Sukker (totalt) | 28g |
| Naturlig | 8.0g |
| Tilsatt | 20g |
| Fiber | 4g |
| Løselig | 1.2g |
| Uløselig | 2.8g |
| Protein | 6g |
| Fett | 15g |
| Mettet | 5g |
| Umettet | 8g |
| Natrium | 250mg |
Ferdigpakket snackbar har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 42 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Ferdigpakket snackbar har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Ferdigpakket snackbar har en glykemisk belastning på 42 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →